Resultats: D├ęcembre, 2019

 Pos	Nom/Name		 Residence	    Prov   sex   Cat.	  Chrono
  1  Jonathan Legault            Dieppe              NB     M    30-39    1:25:38
  2  yanick Tremblay             Beresford           NB     M    50-59    1:29:54
  3  Anouk Doiron                Moncton             NB     F    20-29    1:31:13
  4  Timmy Basque                Shippagan           NB     M    20-29    1:31:45
  5  Gaetan Chiasson             Caraquet            NB     M    50-59    1:31:55
  6  cathy Comeau                Dieppe              NB     F    20-29    1:33:15
  7  Daniel Landry               Petit Rocher Sud    NB     M    30-39    1:35:08
  8  Andrew Wagstaff             Parrsboro           NS     M    40-49    1:36:38
  9  Nathalie Theriault-Roy      Beresford           NB     F    40-49    1:39:07
 10  Patrick Hache               Tracadie            NB     M    30-39    1:40:40
 11  Nathalie Boivin             Bathurst            NB     F    50-59    1:41:00
 12  Sebastien Poirier           Tracadie            NB     M    30-39    1:43:40
 13  Amelie Cormier              Caraquet            NB     F    <19      1:45:41
 14  Pierre Cormier              Caraquet            NB     M    40-49    1:46:52
 15  Patrick Arseneau            Pokemouche          NB     M    30-39    1:46:52
 16  Raymond Gallant             Plaster Rock        NB     M    60-69    1:47:58
 17  Miehiko Takatsuka           Caraquet            NB     F    40-49    1:48:28
 18  Gary Kenny                  Tracadie            NB     M    40-49    1:50:26
 19  Maurice Vienneau            Halifax             NS     M    60-69    1:51:07
 20  Sylvio Bourque              Beresford           NB     M    60-69    1:52:21
 21  Yves Duguay                 Bois Gagnon         NB     M    50-59    1:52:29
 22  Nathalie Carrier            Beresford           NB     F    50-59    1:52:43
 23  Serge Allain                Grande-Digue        NB     M    30-39    1:53:02
 24  Roxanne Pelletier           Petit Rocher O.     NB     F    20-29    1:53:08
 25  Nathalie Guerette Pelletier Petit Rocher O.     NB     F    50-59    1:53:08
 26  Louise Thibodeau            Beresford           NB     F    60-69    1:54:51
 27  Marc Brun                   Barachois           NB     M    30-39    1:56:31
 28  Paulette Roy                Beresford           NB     F    60-69    2:00:47
 29  Donald Cormier              Tracadie            NB     M    50-59    2:01:46
 30  Flavien Theriault           Edmunston           NB     M    50-59    2:02:19
 31  Marcelle Breau              Tracadie            NB     F    60-69    2:05:01
 32  Michel McGraw               Pont-LaFrance       NB     M    50-59    2:05:02
 33  Denise Savage               Tracadie            NB     F    30-39    2:05:13
 34  Jean-Marie Breau            Tracadie            NB     M    60-69    2:05:33
 35  Lucienne Roy                Petit Rocher        NB     F    60-69    2:05:50
 36  Colette Leblanc             Dunlop              NB     F    50-59    2:05:51
 37  Alain Vautier               Tracadie            NB     M    30-39    2:12:36
 38  Jean-Jacques Michon         Tracadie            NB     M    30-39    2:12:42
 39  Louis-Philippe McGraw       Tracadie            NB     M    40-49    2:12:42
 40  Silvia Antuna               Tracadie            NB     F    40-49    2:12:42
 41  Allan Lagace                Pointe Verte        NB     M    50-59    3:27:05

Close Window