Resultats: D├ęcembre, 2017

 Pos	Nom/Name		 Residence	    Prov   Cat.  Sex	  Chrono
  1  Stephane Boudreau           Caraquet            NB     M    40-49    1:23:19
  2  Sylvain Arseneau            Petit Rocher        NB     M    40-49    1:23:31
  3  Mathieu Fortin              Caraquet            NB     M    30-39    1:25:50
  4  Sebastien Poirier           Tracadie            NB     M    30-39    1:28:32
  5  Jonathan Legault            Dieppe              NB     M    30-39    1:30:36
  6  Gaetan Chiasson             Caraquet            NB     M    50-59    1:32:05
  7  Ivan Goguen                 Saint-John          NB     M    50-59    1:32:15
  8  Patrick Hache               Tracadie            NB     M    30-39    1:33:38
  9  Eric Belley                 Burton              NB     M    50-59    1:34:56
 10  Maurice Vienneau            Halifax             NS     M    50-59    1:36:14
 11  Marcel Comeau               Moncton             NB     M    40-49    1:38:07
 12  Daniel Landry               Petit Rocher Sud    NB     M    30-39    1:38:24
 13  Nathalie Theriault-Roy      Beresford           NB     F    30-39    1:39:10
 14  Raymond Gallant             Plaster Rock        NB     M    60-69    1:42:30
 15  Nathalie Guerette Pelletier Petit Rocher Ouest  NB     F    50-59    1:43:26
 16  Andrew Walsh                Pokemouche          NB     M    50-59    1:43:30
 17  Laurent Godin               Black Rock          NB     M    60-69    1:43:45
 18  Flavien Theriault           Edmundston          NB     M    50-59    1:46:30
 19  Silvia Antuna               Tracadie            NB     F    40-49    1:48:09
 20  Yves Duguay                 Bois Gagnon         NB     M    50-59    1:48:29
 21  Julien Breau                St-Isidore          NB     M    40-49    1:49:06
 22  Melodie Leblanc             Caraquet            NB     F    30-39    1:53:07
 23  Michiko Takatsuka           Caraquet            NB     F    30-39    1:53:07
 24  Danika Arseneau             St-Arthur           NB     F    20-29    1:56:25
 25  Normand Pitre               Dunlop              NB     M    50-59    1:56:33
 26  Carl White                  Beresford           NB     M    50-59    1:57:25
 27  Caroline Breau              Dieppe              NB     F    30-39    1:59:24
 28  Donald Cormier              Tracadie            NB     M    40-49    1:59:39
 29  Sylvain Hache               Petit Rocher        NB     M    40-49    2:00:00
 30  Gaston Godin                Dunlop              NB     M    40-49    2:00:30
 31  Marcelle Breau              Tracadie            NB     F    60-69    2:01:47
 32  Michel McGraw               Pont-LaFrance       NB     M    50-59    2:01:47
 33  Albenie Losier              Losier Settlement   NB     M    60-69    2:03:10
 34  Rejean Losier               Tilley Road         NB     M    50-59    2:03:11
 35  Jean-Guy Losier             St-Isidore          NB     M    50-59    2:03:41
 36  Mayumi Takatsuka            Caraquet            NB     F    30-39    2:04:00
 37  Eric Girard                 Haut Lameque        NB     M    40-49    2:07:56
 38  Marie Soleil Laroque        Haut Lameque        NB     F    20-29    2:07:56
 39  Akemi Takatsuka             Caraquet            NB     F    40-49    2:08:26
 40  Jean-Marie Breau            Tracadie            NB     M    60-69    2:11:05
 41  Louiselle King              Moncton             NB     F    40-49    2:26:52
 42  Gerald King                 Moncton             NB     M    40-49    2:29:05
 43  Lisa Robichaud              Beresford           NB     F    40-49    2:37:01
 44  Paulette Roy                Beresford           NB     F    60-69    2:37:01
 45  Jennifer Vienneau           Dunlop              nb     F    50-59    2:37:01
 46  Allan Lagace                Pointe-Verte        NB     M    40-49    2:43:12

Close Window